Pondělí 19. květnaSvátek má Ivo Venku je 15 °C, Skoro Zataženo

Levnější energie je lepší řešit teď. Začátek školního roku bude pro peněženky menší náraz

CNN Prima News Před 10 hodinami

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, kde ušetřit, třeba na nové školní potřeby? Kde zbytečně přeplácíte? Mnoho z nás má zbytečně drahou elektřinu nebo plyn. Změna dodavatele energií je v dnešní době snadná a s tou nejvýhodnější nabídkou můžete získat významné úspory. A to každý rok!

Proč právě teď řešit dodavatele energií?

Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou, zpravidla platí tříměsíční výpovědní lhůta. Jestli se tedy rozhodnete nyní, k výhodnějšímu dodavateli můžete přejít už na začátku podzimu, tedy ještě před tím, než začnete naplno topit a spotřeba energií stoupne.

Možná si říkáte, že řešit dodavatele energií je zdlouhavé a komplikované. Ale díky projektu Energie srozumitelně, který najdete zde na CNN Prima NEWS, je to hračka, a navíc pro vás zcela zdarma! Zkušení energetičtí poradci se o vše postarají za vás, takže si můžete v klidu vychutnávat jarní pohodu.

Pět jednoduchých kroků k úsporám

  1. Podívejte se na svou poslední fakturu za energie. Zajímejte se o cenu za kWh, měsíční poplatky a celkovou roční částku. U smlouvy na dobu určitou si poznamenejte datum jejího ukončení.
  2. Porovnejte si nabídky přes online srovnávač cen energií.
  3. Obraťte se na energetické poradce z projektu Energie srozumitelně. Zcela bezplatně vám pomohou vybrat tu nejvýhodnější nabídku přesně pro vás.
  4. Nechte na nich veškerou administrativu. Vyřídí za vás vše spojené s přechodem k novému dodavateli, včetně vypovězení stávající smlouvy.
  5. Užívejte si úspory! Průměrná roční úspora klientů projektu Energie srozumitelně je 7 110 Kč. To už je částka, za kterou koupíte nejen kvalitní ergonomickou školní tašku, ale i další potřebné pomůcky pro studium svých dětí nebo něco pěkného pro sebe.

Srovnávač naleznete bezplatně na Energie srozumitelně.

MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Obchody chtějí zatočit s obézními Čechy. Pomoci mají rostlinné náhražky, experti nesouhlasí

Pokračovat na celý článek